Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 798,00 € (22 344,00 CZK)
skladom
naša cena 1 270,00 € (35 560,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 1 199,00 € (33 572,00 CZK)
skladom
naša cena 749,00 € (20 972,00 CZK)
skladom
naša cena 550,00 € (15 400,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

11. 07. 2017

Vyberte si klimatizáciu Panasonic správne

Panasonic disponuje celou radou spoľahlivých klimatizačných jednotiek, vrátane chladenia, rezervného cyklu, systémov pre izby a potrubia, ktoré vyhovujú každému domácemu dizajnu a rozpočtu. Inteligentné klimatizačné technológie spoločnosti Panasonic zaručujú maximálnu energetickú účinnosť, kvalitu ovzdušia a presnú kontrolu teploty a sú navrhnuté tak, aby spolupracovali s prirodzeným prietokom vzduchu a teplotným rozsahom vášho domova, aby vytvorili perfektné prostredie. Vďaka klimatizačnému zariadeniu Panasonic si môžete byť istí, že váš dom bude príjemný po celý rok. Jednoducho použite túto príručku, ktorá vám pomôže pri rozhodovaní o zakúpení ideálnej jednotky klimatizácie tak, aby vyhovovala vašej domácnosti.

Aká je veľkosť klimatizovanej miestnosti?

Veľkosť priestoru pre klimatizáciu s ikonou vzduchu V podstate výška stropu a podlahová plocha miestnosti určuje kapacitu klimatizačnej jednotky, ktorú potrebujete - čím väčšia je miestnosť, tým väčšia je kapacita klimatizačnej jednotky. Ak je klimatizačná jednotka príliš malá, nebude to tak efektívne alebo energeticky úsporné, pretože klimatizácia bude používať väčšie množstvo energie na chladenie alebo vykurovanie.

Ako veľké sú vaše okná a akú svetovú stranu smerujú?

Okná ovplyvňujú aj prirodzenú teplotu miestnosti, preto je potrebné zvážiť ich veľkosť a polohu pred inštaláciou klimatizačnej jednotky. Aspekt alebo smer, ktorým čelia okná (t.j. smerom na západ, priamym popoludňajším alebo východným slnkom, priamym ranným slnkom atď.) Ovplyvnia teplotu okolia. Tiež okenné kryty (žalúzie alebo záclony) môžu znížiť stratu vykurovania / chladenia z miestnosti v porovnaní s oknami bez (alebo ľahkých) krytín. Znalosť vplyvu okien na miestnosť pomôže určiť správnu klimatizačnú jednotku. Takže, akonáhle máte merania miestnosti, uistite sa, že si všimnete výšku a šírku okien.

Ako sa meria kapacita alebo veľkosť klimatizačnej jednotky?

norma meria kapacitu (vykurovanie a chladenie) klimatizačných jednotiek s kilowatty (kW). Toto je miera výstupnej kapacity klimatizačných zariadení; Ako v množstve tepla, ktoré bude odstránené (chladenie) alebo pridané (vykurovanie) do miestnosti / miestností vo vašom dome. Tieto merania sú uvedené na štítku Energetická účinnosť, ktorý sa nachádza na všetkých klimatizačných zariadeniach ako kapacitný výkon kW a výkonový výkon kW.

 

Je pre vás vnútorný a vonkajší hluk dôležitým faktorom?

Ak je pre vás dôležitý vnútorný aj vonkajší hluk, mali by ste si byť istí, že máte kontrolu hladiny hluku. Klimatizácie Panasonic patria medzi najtichšie na svete!