Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
08.12.2021
Dekarbonizácia motorov vozidiel.
VODÍKOVÁ DEKARBONIZÁCIA   POMOŽTE DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VÁŠMU VOZIDLU   Čo je dekarbonizácia? Dekarbonizácia je proces odstraňovan... čítať celé
30.06.2021
Montér klimatizácie - vyhl. č. 508/2009 Z.z. - PRAKTICKÝ KURZ
Chcete sa naučiť správne namontovať klimatizáciu? Alebo sa iba zdokonaliť vo svojom remesle?  Ak áno, aše kurzy sú určené práve pre Vás.  Po úspeš... čítať celé
01.03.2021
Ponúkame prenájom autoplošiny
Ponúkame prenájom autoplošiny vrátane kvalifikovanej obsluhy. Plošina sa vysunie do výšky 21 m. Bočný dosah 10m. Plošina na podvozku Mercedes Sprinte... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Vyberte si klimatizáciu Panasonic správne
11.07.2017

Vyberte si klimatizáciu Panasonic správne

Panasonic disponuje celou radou spoľahlivých klimatizačných jednotiek, vrátane chladenia, rezervného cyklu, systémov pre izby a potrubia, ktoré vyhovujú každému domácemu dizajnu a rozpočtu. Inteligentné klimatizačné technológie spoločnosti Panasonic zaručujú maximálnu energetickú účinnosť, kvalitu ovzdušia a presnú kontrolu teploty a sú navrhnuté tak, aby spolupracovali s prirodzeným prietokom vzduchu a teplotným rozsahom vášho domova, aby vytvorili perfektné prostredie. Vďaka klimatizačnému zariadeniu Panasonic si môžete byť istí, že váš dom bude príjemný po celý rok. Jednoducho použite túto príručku, ktorá vám pomôže pri rozhodovaní o zakúpení ideálnej jednotky klimatizácie tak, aby vyhovovala vašej domácnosti.

Aká je veľkosť klimatizovanej miestnosti?

Veľkosť priestoru pre klimatizáciu s ikonou vzduchu V podstate výška stropu a podlahová plocha miestnosti určuje kapacitu klimatizačnej jednotky, ktorú potrebujete - čím väčšia je miestnosť, tým väčšia je kapacita klimatizačnej jednotky. Ak je klimatizačná jednotka príliš malá, nebude to tak efektívne alebo energeticky úsporné, pretože klimatizácia bude používať väčšie množstvo energie na chladenie alebo vykurovanie.

Ako veľké sú vaše okná a akú svetovú stranu smerujú?

Okná ovplyvňujú aj prirodzenú teplotu miestnosti, preto je potrebné zvážiť ich veľkosť a polohu pred inštaláciou klimatizačnej jednotky. Aspekt alebo smer, ktorým čelia okná (t.j. smerom na západ, priamym popoludňajším alebo východným slnkom, priamym ranným slnkom atď.) Ovplyvnia teplotu okolia. Tiež okenné kryty (žalúzie alebo záclony) môžu znížiť stratu vykurovania / chladenia z miestnosti v porovnaní s oknami bez (alebo ľahkých) krytín. Znalosť vplyvu okien na miestnosť pomôže určiť správnu klimatizačnú jednotku. Takže, akonáhle máte merania miestnosti, uistite sa, že si všimnete výšku a šírku okien.

Ako sa meria kapacita alebo veľkosť klimatizačnej jednotky?

norma meria kapacitu (vykurovanie a chladenie) klimatizačných jednotiek s kilowatty (kW). Toto je miera výstupnej kapacity klimatizačných zariadení; Ako v množstve tepla, ktoré bude odstránené (chladenie) alebo pridané (vykurovanie) do miestnosti / miestností vo vašom dome. Tieto merania sú uvedené na štítku Energetická účinnosť, ktorý sa nachádza na všetkých klimatizačných zariadeniach ako kapacitný výkon kW a výkonový výkon kW.

 

Je pre vás vnútorný a vonkajší hluk dôležitým faktorom?

Ak je pre vás dôležitý vnútorný aj vonkajší hluk, mali by ste si byť istí, že máte kontrolu hladiny hluku. Klimatizácie Panasonic patria medzi najtichšie na svete!

 

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk