Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 1 199,00 € (33 572,00 CZK)
skladom
naša cena 1 199,00 € (33 572,00 CZK)
skladom
naša cena 1 129,00 € (31 612,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 1 163,00 € (32 564,00 CZK)
skladom
naša cena 625,00 € (17 500,00 CZK)
skladom
naša cena 929,00 € (26 012,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

26. 03. 2019

Výhody a popis funkcií klimatizácii Vivax

Výhody klimatizácie Vivax

Podmienky energetických štítkov (EÚ) 626/2011:

  • Tri klimatické zóny pre vykurovanie (obyčajná zóna je požadovaná, teplejšia a chladnejšia zóna sú voliteľné).

  • Sezónna účinnosť (Výpočet viacnásobného zaťaženia častí).

  • Úroveň hlasitosti.

  • Odhadovaná účinnosť zobrazuje znaky na báze výkonu zariadenia.

  • Sezónna účinnosť zobrazuje výkony počas celej sezóny vykurovania alebo chladenia, čo lepšie zodpovedá skutočnej prevádzke zariadenia. 

 

Technológia korekcie faktoru moci (PFC)

Rozšírené, čiastočne aktívne PFC zaisťuje, že je krivka prúdu a napätia fázy synchronizovaná, čo vedie k tomu, že je viac ako 79% napájacieho napätia použité efektívnejšie, tým sa výrazne zlepšuje účinnosť premeny energie.

 

0.5W v pohotovostnom režime

Inteligentná on-off technológia umožňuje Vivax produktom v čase keď sa nachádzajú v pohotovostnom režime automaticky vstúpiť do úsporného režimu. Vďaka tomu dochádza k zníženiu spotreby energie v porovnaní s klasickými 5W na 0,5W, čo je 90 % úspora energie.

 

Inteligentná Anti-cold-air funkcia

Konvenčná ochrana pred vstupom studeného vzduchu má vplyv iba na výparník. Vivax inteligentná ochrana proti vstupu studeného vzduchu vplýva na výparník a teplotu v miestnosti. To napomáha ďalšiemu upresneniu výkonu prevádzky zariadenia a poskytuje pocit pohody v miestnosti. 

 

Vysoký rozsah prevádzky

Až do 25 úrovní (F1-F25) frekvencie kompresora a zvýšený rozsah frekvencie o približne
70 %. Presnejšia kontrola napomáha šetriť energiu a vytvárať väčšie pohodlie. S pokročilou kontrolou technológií frekvencie, predohrevom kompresora a dodatočným ohrevom, zariadenie účinne pracuje aj pri nízkych vonkajších teplotách do -20 °C.

 

3D air flow

Zariadenie využíva automatické horizontálne a vertikálne premiestňovanie lamiel usmernenia prietoku vzduchu, cieľom čoho je zabezpečiť rovnomernú distribúciu po celom priestore.

 

Nové chladivo R32

Klimatizačné jednotky Vivax sú v súlade s medzinárodnými normami pre environmentálnu bezpečnosť a energetickú efektívnosť s certifikáciou CE, CB, SAA a CNEX.

 

Bezpečné pre životné prostredie

Záruka pre bezpečnosť životného prostredia zaručuje úplnú ochranu ozónovej vrstvy. Nižší potenciál globálneho otepľovania zaisťuje menej emisií plynov.

 

Energetická účinnosť

Klimatizácie s chladivom R32 sú o 2 až 9 % energeticky úspornejšie v porovnaní s modelmi R410A.

 

V-smart solution – WiFi

S Wi-Fi modulom nainštalovaným v klimatizačnej jednotke viete ovládať všetky funkcie klimatizácie prostredníctvom hlasu, aplikácie alebo mobilného telefónu. M-Smart nie je iba ovládanie klimatizácie ale aj manažment každodenných úloh používateľa.

 

Vivax technológia

3D DC Inverter

  1. DC Inverter motorček ventilátora vnútornej jednotky – Variabilná rýchlosť ventilátora. Super tichá prevádzka 20 dB (A).
  2. DC Inverter motor kompresora – Výraz zvyšuje energetickú účinnosť.
  3. DC Inverter motor motor ventilátora vonkajšej jednotky – Zvyšuje energetickú účinnosť tepelného výmenníka.

 

Inteligentné odmrazovanie

Kratší čas odmrazovania vedie k lepšiemu pocitu pohodlia v priestore. Konvencionálne odmrazovanie pracuje iba 10 minút v každých 50 minútach. Vivax inteligentné odmrazovanie

sa uvádza do prevádzky len ak je to potrebné, čo znamená nižšiu spotrebu el. energie. Tým je vylúčený nepotrebný proces odmrazovania.

 

 

ECO režim

Nové, úsporné Vivax klimatizačné zariadenia šetria energiu. Vďaka novému EKO režimu šetria energiu o ďalších 60 %, zatiaľ čo Vy bezstarostne spíte.

Spotreba 0.1W v pohotovostnom režime ušetri 20-30 krát viacej energie, ako tradičná klimatizácia.

Režim 0.1Hz eliminuje vysokofrekvenčné elektromagnetické rušenie.

  • °C presná regulácia teploty poskytuje ultra komfortné vnútorné prostredie.

 

IECO technology

Klimatizácia je vybavená energeticky úspornou technológiou iECO, ktorá poskytuje výborný synergický výkon s vysoko efektívnym systémom premeny frekvencie. Môžete si dopriať pohodlné chladenie a zároveň výrazne znížiť spotrebu energie na 8 hodín.

 

Indikátor úniku chladiaceho plynu

Ak nastane únik chladiva, vnútorná jednotka zobrazí chybu “EC” a automaticky prestane pracovať. Toto opatrenie slúži k tomu aby nedošlo k poškodeniu kompresora.

 

8°C kúrenie

V režime vykurovania, izbová teplota môže klesnúť pod 8°C. Vďaka tejto funkcii klimatizácia udržiava teplotu vyššiu ako 8°C, čím sa zabráni vzniku závažnej škody v priestore.

 

Použitie klimatizačného zariadenia v prípadoch nevyhnutného použitia

V prípade poruchy snímača teploty zvyčajne iné klimatizačné zariadenia zobrazia chybu a zastavia sa, zatiaľ čo Vivax klimatizácie aj naďalej pokračujú v činnosti, pre prípad nevyhnutného použitia.

 

Mono & Multi kompatibilita

Vnútorná jednotka série AERI klimatizačného zariadenia je kompatibilná v mono aj multi AR

systéme. Tato funkcia Vám ušetri miesto v sklade a čas potrebný na manipuláciu.

 

Pamäť polohy usmerňovača vzduchu/lamely

Usmerňovače vzduchu / lamely sa automaticky vrátia do polohy v ktorej sa nachádzali v čase vypnutia zariadenia.

 

Popis funkcií klimatizácie Vivax

Auto Photosensitývny displej

Keď sa svetlo v miestnosti vypne, intenzita displeja vnútornej jednotky a prietok vzduchu sa postupne znižuje, čo umožňuje užívateľovi pohodlnejší spánok.

 

Nová konštrukcia vonkajších jednotiek VIVAX

Nová štruktúra vonkajších jednotiek VIVAX s unikátne navrhnutými rebrami, aby bola jednotka odolnejšia a trvácnejšia. Mriežka na prívode vzduchu je odnímateľná a uľahčuje údržbu motora ventilátora.

 

Bezhlučná prevádzka

Chcete pri používaní klimatizácie vypnúť zvukové signály? Bezhlučná voľba umožňuje tichú prevádzku pre vás a vaše okolie.