Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
08.12.2021
Dekarbonizácia motorov vozidiel.
VODÍKOVÁ DEKARBONIZÁCIA   POMOŽTE DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VÁŠMU VOZIDLU   Čo je dekarbonizácia? Dekarbonizácia je proces odstraňovan... čítať celé
30.06.2021
Montér klimatizácie - vyhl. č. 508/2009 Z.z. - PRAKTICKÝ KURZ
Chcete sa naučiť správne namontovať klimatizáciu? Alebo sa iba zdokonaliť vo svojom remesle?  Ak áno, aše kurzy sú určené práve pre Vás.  Po úspeš... čítať celé
01.03.2021
Ponúkame prenájom autoplošiny
Ponúkame prenájom autoplošiny vrátane kvalifikovanej obsluhy. Plošina sa vysunie do výšky 21 m. Bočný dosah 10m. Plošina na podvozku Mercedes Sprinte... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Výhody klimatizácie
04.04.2021

Výhody klimatizácie

Ovládateľný komfort

Moderné klimatizácie vám umožňujú vychutnať si dokonalú vnútornú teplotu v ktorejkoľvek z miestností vášho domu. Spálne môžu byť udržiavané chladné a pohodlné počas najteplejších letných nocí, čo vám a vašej rodine umožní pokojný spánok v požadovanom čase! Moderné klimatizácie však dokážu vykurovať aj ochladzovať, čo umožňuje neustálu úroveň pohodlia po celý rok.

Zníženie vlhkosti

Okrem zabezpečenia presnej regulácie teploty dnešné klimatizačné systémy znižujú aj vlhkosť vo vašom dome, aby sa eliminovala „lepivosť“. Väčšina systémov má samostatný režim „suchý“, v ktorom je možné znížiť vlhkosť bez nadmerného ochladzovania miestnosti. Ideálne pre domácnosti na vlhkých miestach!

Tichá prevádzka

Dnešné bytové kondenzátory vzduchu sú oveľa tichšie ako bežné stolové alebo stojanové ventilátory, takže váš nočný spánok je pohodlný a pokojný.

Zažeňte nepríjemný hmyz

S nainštalovanou klimatizáciou môžu byť dvere a okná zatvorené, aby ste zabránili nepríjemnému hmyzu, ktorý vás zobudí a v noci hryzie!

Eliminujte znečistenie vonkajším hlukom.

Ak budete môcť mať dvere a okná zatvorené, bude sa udržiavať aj mimo hluk.

Zlepšená kvalita ovzdušia

Moderné klimatizácie sú vybavené účinnými filtračnými systémami na čistenie vzduchu, ktoré znižujú množstvo baktérií, prachu, domácich roztočov, kožušiny domácich miláčikov a peľov, čo prospieva predovšetkým alergikom a dýchacím problémom.

Príjemné teplo, presne vtedy, keď ho potrebujete.

Na rozdiel od bežných systémov ústredného kúrenia môžu klimatizácie poskytnúť okamžité teplo. Ideálne pre tie ročné obdobia, v ktorých môže byť premenlivé počasie, pretože energeticky účinné teplo sa dodáva takmer okamžite, stlačením tlačidla.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk