Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
08.12.2021
Dekarbonizácia motorov vozidiel.
VODÍKOVÁ DEKARBONIZÁCIA   POMOŽTE DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VÁŠMU VOZIDLU   Čo je dekarbonizácia? Dekarbonizácia je proces odstraňovan... čítať celé
30.06.2021
Montér klimatizácie - vyhl. č. 508/2009 Z.z. - PRAKTICKÝ KURZ
Chcete sa naučiť správne namontovať klimatizáciu? Alebo sa iba zdokonaliť vo svojom remesle?  Ak áno, aše kurzy sú určené práve pre Vás.  Po úspeš... čítať celé
01.03.2021
Ponúkame prenájom autoplošiny
Ponúkame prenájom autoplošiny vrátane kvalifikovanej obsluhy. Plošina sa vysunie do výšky 21 m. Bočný dosah 10m. Plošina na podvozku Mercedes Sprinte... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Výhody klimatizácie vo vašom dome
05.10.2021

Výhody klimatizácie vo vašom dome

Klimatizácia je už samozrejmosťou pre moderné domy. Je však potrebné vybrať si klimatizáciu tak, aby vyhovovala vám a bola tiež vhodná pre váš dom.

 

Čistotý vzduch ako samozrejmosť

Či už ide o znečistený vzduch, alebo o peľ kvetov a stromov, celý deň otvorené okná osviežia interiér. Ale dobrá klimatizácia vám umožní zostať v príjemnej teplote aj počas skutočne horúcich dní. A nebudete sa musieť vystaviť hluku a nečistotám z vonkajšieho prostredia.

Lepšia energetická účinnosť 

Správna veľkosť a správne používanie klimatizácie je zárukou optimálnej spotreby elektrickej energie. Nové klimatizácie sú energeticky účinné a šetrné k životnému prostrediu.

Predchádzajte alergiám

Bez ohľadu na to, či je zima extrémna zima alebo v niektorých letných dňoch sú horúčavy, alergie sú prítomné po celý rok bez ohľadu na ročné obdobie. Klimatizácia nielen optimálne chladí interiér, ale pomáha eliminovať baktérie a alergény.

Moderný dizajn

Klimatizácia nie je len nevzhľadná „škatuľa“ Moderné klimatizácie sú aj dizajnové kúsky  - či už farebne alebo tvarovo. Vyberte si takú, ktorá doplní váš interiér.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk