Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
08.12.2021
Dekarbonizácia motorov vozidiel.
VODÍKOVÁ DEKARBONIZÁCIA   POMOŽTE DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VÁŠMU VOZIDLU   Čo je dekarbonizácia? Dekarbonizácia je proces odstraňovan... čítať celé
30.06.2021
Montér klimatizácie - vyhl. č. 508/2009 Z.z. - PRAKTICKÝ KURZ
Chcete sa naučiť správne namontovať klimatizáciu? Alebo sa iba zdokonaliť vo svojom remesle?  Ak áno, aše kurzy sú určené práve pre Vás.  Po úspeš... čítať celé
01.03.2021
Ponúkame prenájom autoplošiny
Ponúkame prenájom autoplošiny vrátane kvalifikovanej obsluhy. Plošina sa vysunie do výšky 21 m. Bočný dosah 10m. Plošina na podvozku Mercedes Sprinte... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Výhody používania klimatizácie Panasonic
27.07.2017

Výhody používania klimatizácie Panasonic

Klimatizácia je jedným z najdôležitejších spotrebičov, ktoré pre veľa rodín zabezpečujú komfort a pohodlie. Ak sa rozhodujete pre novú klimatizáciu, ktorá poskytuje mnoho výhod, vyberte si značku Panasonic.

Výber dobrej klimatizácie môže byť náročné, vzhľadom na širokú ponuku na trhu. Vyberať si môžete z rôznych značiek, vlastností a potencionálnych výhod.

Výkon

Podstatným faktorom pri výbere klimatizácie je výkon. Panasonic ponuka výkonne klimatizácie, ktoré sú vybavené silným prúdom vzduchu. To je obzvlášť užitočné, ak potrebujte rýchlo dostať do miestnosti chladný vzduch.

 

Jednoduché odstránenie panelu

Panely zariadenia Panasonic sa tiež ľahko odstraňujú, čo je veľmi pohodlné, hlavne keď potrebujete pravidelnú údržbu stroja. Čistenie panelov vodou a mydlom vám poskytne lepší a efektívnejší  výkon klimatizácie.

 

Rýchly tichý režim

Ďalšou skvelou vecou pre klimatizácie Panasonic je jeho tlačidlo pre voľbu tichého režimu. Aj keď je pravda, že väčšina klimatizácii má túto vlastnosť, Panasonic vám poskytne pohodlnejšiu možnosť, ktorá vám umožní rýchlo znížiť hladinu hluku vášho stroja o približne 3 decibeli.

 

Správa zápachu

Správa pachov je tiež neuveriteľnou vlastnosťou väčšiny spotrebičov Panasonic Pri používaní sa vytvárajú nežiaduce pachy. Panasonic priniesol pre svoje výrobky ochranu proti zápachu, ktorá funguje dokonale.

 

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk