Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
29.01.2017
Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.
Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás odporučíte svojim známym a mi nainštalujeme klimatizáciu d... čítať celé
20.01.2016
Záruka na klimatizácie 5 rokov.
Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a nainštalované našou spoločnosťou. Klimatizačné zariadenie ... čítať celé
21.09.2016
Klimatizácia aj na kúrenie?
Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie oproti štandardným vykurovacím systémom ako je plyno... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Výhody servisu klimatizácie
03.01.2021

Výhody servisu klimatizácie

Predĺžte životnosť systému

Existuje veľa dôvodov, prečo sieťová jednotka nemusí správne fungovať. Väčšina z nich je v skutočnosti celkom ľahkým problémom s ľahkými opravami.

Ak sa však o nich nebude postarané včas, môžu vytvoriť väčšie problémy, ktoré by mohli úplne zničiť systém.

Keď systém skontroluje profesionálny technik, bude schopný identifikovať tieto menšie problémy. A pravdepodobne ich dokáže opraviť na mieste.

Táto rýchla zmena môže mať zásadný vplyv na životnosť vášho stroja.

Zlepšíte kvalitu vzduchu

Klimatizačný systém neznamená iba pumpovanie studeného vzduchu do vašej domácnosti. Mnoho systémov prispieva k čisteniu kvality vášho ovzdušia.

Pri prechode vzduchu cez systém do domácnosti prechádza cez filtračný systém. V závislosti od presných filtrov a použitého systému budú nečistoty bežne sa nachádzajúce vo vzduchu, ako napríklad peľ alebo prach, vyčistené.

Keď systém neobdrží pravidelné čistenie alebo údržbu, tieto filtre sa začnú plniť. Čím viac filtrujú, tým viac harabúrd zostáva v systéme. Nakoniec sa toľko hromadenia môže akumulovať a poškodiť systém.

Znižuje vlhkosť v interiéri

Medzi výhody servisu klimatizácie patrí znížená vlhkosť vzduchu vo vašom dome. Pri prechode vzduchu cez chladiaci a filtračný systém sa z neho odvádza aj prebytočná voda.

Vlhkosť vnútri domu je problém, pretože môže spôsobiť problémy ako plesne alebo plesne. Môžu mať vážny dopad na zdravie obyvateľov, najmä tých, ktorí majú respiračné problémy.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.