Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
08.12.2021
Dekarbonizácia motorov vozidiel.
VODÍKOVÁ DEKARBONIZÁCIA   POMOŽTE DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VÁŠMU VOZIDLU   Čo je dekarbonizácia? Dekarbonizácia je proces odstraňovan... čítať celé
30.06.2021
Montér klimatizácie - vyhl. č. 508/2009 Z.z. - PRAKTICKÝ KURZ
Chcete sa naučiť správne namontovať klimatizáciu? Alebo sa iba zdokonaliť vo svojom remesle?  Ak áno, aše kurzy sú určené práve pre Vás.  Po úspeš... čítať celé
01.03.2021
Ponúkame prenájom autoplošiny
Ponúkame prenájom autoplošiny vrátane kvalifikovanej obsluhy. Plošina sa vysunie do výšky 21 m. Bočný dosah 10m. Plošina na podvozku Mercedes Sprinte... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Výhody servisu klimatizácie
03.01.2021

Výhody servisu klimatizácie

Predĺžte životnosť systému

Existuje veľa dôvodov, prečo sieťová jednotka nemusí správne fungovať. Väčšina z nich je v skutočnosti celkom ľahkým problémom s ľahkými opravami.

Ak sa však o nich nebude postarané včas, môžu vytvoriť väčšie problémy, ktoré by mohli úplne zničiť systém.

Keď systém skontroluje profesionálny technik, bude schopný identifikovať tieto menšie problémy. A pravdepodobne ich dokáže opraviť na mieste.

Táto rýchla zmena môže mať zásadný vplyv na životnosť vášho stroja.

Zlepšíte kvalitu vzduchu

Klimatizačný systém neznamená iba pumpovanie studeného vzduchu do vašej domácnosti. Mnoho systémov prispieva k čisteniu kvality vášho ovzdušia.

Pri prechode vzduchu cez systém do domácnosti prechádza cez filtračný systém. V závislosti od presných filtrov a použitého systému budú nečistoty bežne sa nachádzajúce vo vzduchu, ako napríklad peľ alebo prach, vyčistené.

Keď systém neobdrží pravidelné čistenie alebo údržbu, tieto filtre sa začnú plniť. Čím viac filtrujú, tým viac harabúrd zostáva v systéme. Nakoniec sa toľko hromadenia môže akumulovať a poškodiť systém.

Znižuje vlhkosť v interiéri

Medzi výhody servisu klimatizácie patrí znížená vlhkosť vzduchu vo vašom dome. Pri prechode vzduchu cez chladiaci a filtračný systém sa z neho odvádza aj prebytočná voda.

Vlhkosť vnútri domu je problém, pretože môže spôsobiť problémy ako plesne alebo plesne. Môžu mať vážny dopad na zdravie obyvateľov, najmä tých, ktorí majú respiračné problémy.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk