Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 627,00 € (17 556,00 CZK)
skladom
naša cena 580,00 € (16 240,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 959,00 € (26 852,00 CZK)
skladom
naša cena 1 345,00 € (37 660,00 CZK)
skladom
naša cena 1 659,00 € (46 452,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

11. 04. 2018

Výmena klimatizačného filtra v Bratislave

Prečo potrebujete výmenu klimatizačných filtrov


Vzduch prúdiaci cez vaše vetracie otvory je len jedným prvkom kvalitného klimatizačného systému. Ak je tento vzduch špinavý, naplnený prachom a nečistotami, nebude to váš vnútorný priestor príjemným. Váš vzduchový filter zohráva veľkú úlohu pri udržiavaní vysokej kvality vzduchu a pri bežnom používaní klimatizácie. Keď chladný vzduch nebude schopný plynule pretekať cez váš systém, systém bude musieť pracovať silnejšie a vaše účty za energie sa tým zvýšia. Keď si vezmete čas na inštaláciu filtrov, môžete sa cítiť bezpečne, že váš vnútorný vzduch je čistý a zbytočne strácate peniaze.


Výhody služby  výmeny filtračného filtra

Výmena filtra klimatizácie nie je pre väčšinu majiteľov domov najnáročnejšou aktivitou, ale stále stojí za to, aby to urobil profesionál za vás.  Ako majiteľ domu, nie ste vyškolení na to, aby ste zistili malé problémy alebo nezrovnalosti, ktoré by mohli v budúcnosti stáť viac peňazí. S profesionálnou výmenou klimatizačných filtrov môžete očakávať, že technik bude kontrolovať všetko podstatné, aby zistil akékoľvek možné problémy a aby zabezpečil, že vaša klimatizácia funguje  na špičkovej účinnosti. Je rozumné skontrolovať filter klimatizácie každých niekoľko mesiacov a potom ho nechajte zmeniť vždy, keď je znečistený.