Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 599,00 € (16 772,00 CZK)
skladom
naša cena 980,00 € (27 440,00 CZK)
skladom
naša cena 915,00 € (25 620,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 965,00 € (27 020,00 CZK)
skladom
naša cena 1 270,00 € (35 560,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

17. 05. 2017

Význam údržby klimatizácie

Ihneď, ako začne výkon klimatizačného zariadenia klesať, komfort domova sa znižuje. Jedným z hlavných dôvodov nízkeho výkonu klimatizácie je zvyčajne nedostatok údržby.

Ako funguje klimatizačný systém

V interiéry je umiestnený termostat , ten má nastavenú teplotu na požadovaný stupeň. Ak sa zapne termostat, ten spustí sériu operácií, ktoré dodajú vzduch v požadovanej teplote do interiéru.


Vzhľadom k tomu, že proces klimatizácie je jeden spojený chod, nerovnováha jednej z častí systému vedie k rôznym problémom. Zle fungujúca klimatizácia napr. hlučne vibruje, v miestnosti kolíše teplota, zvyšuje sa spotreba.

Starostlivosť o váš klimatizačný prístroj znamená dlhotrvajúci spoľahlivý výkon

Niektorí majitelia klimatizácii sa vyhýbajú údržbe preto, že očakávajú, že je to veľká komplikácia. Potom sa môže stať, že klimatizačný systém prestane úplne fungovať. Vieme, že čas je dôležitý, preto sa vieme postarať o to, aby bol čas údržby klimatizácie čo najkratší. Rovnako tak dodržíme čas plánovanej návštevy.


Pravidelná údržba klimatizácie je oveľa lepšia investícia z dlhodobého hľadiska. To nielen zabraňuje neočakávaným poruchám, ale pomáha predĺžiť životnosť klimatizácie, čo eliminuje potrebu nového zariadenie. Klimatizácia bude fungovať efektívnejšie a úspora peňazí za energiu bude výrazná.  klimatizačný systém. Kategórie zahŕňajú účinnosť, bezpečnosť a upratovanie.