Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
29.01.2017
Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.
Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás odporučíte svojim známym a mi nainštalujeme klimatizáciu d... čítať celé
20.01.2016
Záruka na klimatizácie 5 rokov.
Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a nainštalované našou spoločnosťou. Klimatizačné zariadenie ... čítať celé
21.09.2016
Klimatizácia aj na kúrenie?
Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie oproti štandardným vykurovacím systémom ako je plyno... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Význam údržby klimatizácie

Význam údržby klimatizácie

Ihneď, ako začne výkon klimatizačného zariadenia klesať, komfort domova sa znižuje. Jedným z hlavných dôvodov nízkeho výkonu klimatizácie je zvyčajne nedostatok údržby.

Ako funguje klimatizačný systém

V interiéry je umiestnený termostat , ten má nastavenú teplotu na požadovaný stupeň. Ak sa zapne termostat, ten spustí sériu operácií, ktoré dodajú vzduch v požadovanej teplote do interiéru.


Vzhľadom k tomu, že proces klimatizácie je jeden spojený chod, nerovnováha jednej z častí systému vedie k rôznym problémom. Zle fungujúca klimatizácia napr. hlučne vibruje, v miestnosti kolíše teplota, zvyšuje sa spotreba.

Starostlivosť o váš klimatizačný prístroj znamená dlhotrvajúci spoľahlivý výkon

Niektorí majitelia klimatizácii sa vyhýbajú údržbe preto, že očakávajú, že je to veľká komplikácia. Potom sa môže stať, že klimatizačný systém prestane úplne fungovať. Vieme, že čas je dôležitý, preto sa vieme postarať o to, aby bol čas údržby klimatizácie čo najkratší. Rovnako tak dodržíme čas plánovanej návštevy.


Pravidelná údržba klimatizácie je oveľa lepšia investícia z dlhodobého hľadiska. To nielen zabraňuje neočakávaným poruchám, ale pomáha predĺžiť životnosť klimatizácie, čo eliminuje potrebu nového zariadenie. Klimatizácia bude fungovať efektívnejšie a úspora peňazí za energiu bude výrazná.  klimatizačný systém. Kategórie zahŕňajú účinnosť, bezpečnosť a upratovanie.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.