Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
08.12.2021
Dekarbonizácia motorov vozidiel.
VODÍKOVÁ DEKARBONIZÁCIA   POMOŽTE DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VÁŠMU VOZIDLU   Čo je dekarbonizácia? Dekarbonizácia je proces odstraňovan... čítať celé
30.06.2021
Montér klimatizácie - vyhl. č. 508/2009 Z.z. - PRAKTICKÝ KURZ
Chcete sa naučiť správne namontovať klimatizáciu? Alebo sa iba zdokonaliť vo svojom remesle?  Ak áno, aše kurzy sú určené práve pre Vás.  Po úspeš... čítať celé
01.03.2021
Ponúkame prenájom autoplošiny
Ponúkame prenájom autoplošiny vrátane kvalifikovanej obsluhy. Plošina sa vysunie do výšky 21 m. Bočný dosah 10m. Plošina na podvozku Mercedes Sprinte... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Význam údržby klimatizácie
17.05.2017

Význam údržby klimatizácie

Ihneď, ako začne výkon klimatizačného zariadenia klesať, komfort domova sa znižuje. Jedným z hlavných dôvodov nízkeho výkonu klimatizácie je zvyčajne nedostatok údržby.

Ako funguje klimatizačný systém

V interiéry je umiestnený termostat , ten má nastavenú teplotu na požadovaný stupeň. Ak sa zapne termostat, ten spustí sériu operácií, ktoré dodajú vzduch v požadovanej teplote do interiéru.


Vzhľadom k tomu, že proces klimatizácie je jeden spojený chod, nerovnováha jednej z častí systému vedie k rôznym problémom. Zle fungujúca klimatizácia napr. hlučne vibruje, v miestnosti kolíše teplota, zvyšuje sa spotreba.

Starostlivosť o váš klimatizačný prístroj znamená dlhotrvajúci spoľahlivý výkon

Niektorí majitelia klimatizácii sa vyhýbajú údržbe preto, že očakávajú, že je to veľká komplikácia. Potom sa môže stať, že klimatizačný systém prestane úplne fungovať. Vieme, že čas je dôležitý, preto sa vieme postarať o to, aby bol čas údržby klimatizácie čo najkratší. Rovnako tak dodržíme čas plánovanej návštevy.


Pravidelná údržba klimatizácie je oveľa lepšia investícia z dlhodobého hľadiska. To nielen zabraňuje neočakávaným poruchám, ale pomáha predĺžiť životnosť klimatizácie, čo eliminuje potrebu nového zariadenie. Klimatizácia bude fungovať efektívnejšie a úspora peňazí za energiu bude výrazná.  klimatizačný systém. Kategórie zahŕňajú účinnosť, bezpečnosť a upratovanie.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk