Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 1 289,00 € (36 092,00 CZK)
skladom
naša cena 1 154,00 € (32 312,00 CZK)
skladom
naša cena 580,00 € (16 240,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 589,00 € (16 492,00 CZK)
skladom
naša cena 1 021,00 € (28 588,00 CZK)
skladom
naša cena 1 129,00 € (31 612,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

22. 08. 2017

Zdravotné výhody klimatizácie

Klimatizácie pomáhajú pri dýchacích problémoch

Astma je veľmi nepríjemné, niekedy život ohrozujúca a bohužiaľ trvalá. . U pacientov trpiacich astmou a podobnými ochoreniami dýchacích ciest môžu príznaky zmierniť dobre udržiavané klimatizácie, ktoré pravidelne odstraňujú zo vzduchu znečisťujúce látky, ktoré zhoršujú stav, ako sú peľ či roztoče.

Konzistentná teplota je zdravá

Mnoho ľudí podceňuje škodlivý účinok, ktorý môže príliš horúca, príliš studená alebo často kolísajúca teplota mať na zdravie. Byť v príliš teplej alebo chladnej miestnosti môže človeka vyčerpávať. Systém striedavého prúdu udržuje konštantnú príjemnú teplotu v miestnosti.

Odstránenie dymov a pachov je dobrá vec

Zlá vôňa je sama o sebe nepríjemná, ale často je to aj indikátor hlbšieho a vážnejšieho problému - vyčerpaný vzduch, výpary, neopatrne uložené čistiace chemikálie. Všetky tieto veci môžu mať vplyv na zdravie, ak prenikajú do ovzdušia.

Vysoká alebo nízka vlhkosť ovplyvňuje zdravie

Rovnako ako teplota, relatívna vlhkosť vzduchu je niečo, čo by sa malo udržiavať na požadovanej úrovni- nie príliš vysoká, nie príliš nízka. Prostredie s nadmerne vysokou vlhkosťou sa stáva základom pre baktérie a ďalšie potenciálne škodlivé mikroorganizmy, zatiaľ čo nadmerne nízka vlhkosť vytvára suchý vzduch, ktorý zhoršuje podmienky a vysušuje napríklad pokožku.