Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 1 018,00 € (28 504,00 CZK)
skladom
naša cena 1 432,00 € (40 096,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 799,00 € (22 372,00 CZK)
skladom
naša cena 1 154,00 € (32 312,00 CZK)
skladom
naša cena 1 260,00 € (35 280,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

23. 05. 2018

Získajte lepšie riešenie vášho nového klimatizačného systému

V spoločnosti lacna-klima.sk  sme hrdí na to, že ponúkame našim zákazníkom hodnotu za peniaze a nikdy vám nepredáme niečo, čo nepotrebujete. Nižšie ponúkame niekoľko tipov, ako získať lepšiu ponuku vo vašom novom systéme.


Vyberte správneho dodávateľa

Výber správneho dodávateľa nie je len o nájdení najlacnejšieho klimatizačného systému, je to o tom, ako získať hodnotu za peniaze z vašich produktov a služieb. Dobrý dodávateľ si vytvorí vzťah s vami na niekoľko rokov a poskytne vám dodatočné služby v oblasti údržby a odstránení akýchkoľvek chýb. Lacna-klima.sk ponúka nadštandardnú starostlivosť pre všetkých zákazníkov.


Akonáhle viete, aký druh klimatizácie hľadáte - typ a hrubú kapacitu, môžete sledovať špeciálne ponuky, ktoré môžu poskytnúť skvelý

produkt, ktorý potrebujete za zníženú cenu. Tu sú niektoré špeciálne ponuky, ktoré môžete získať od lacna-klima.sk


Využite bezplatné konzultácie

Ak kontaktujete  odborníkov pred zakúpením nového klimatizačného systému, môžete si byť istí, že robíte správnu voľbu. Bez profesionálnej rady by ste mohli skončiť nákupom systému, ktorý je príliš malý alebo príliš veľký pre vaše potreby a bude vás stáť podstatne viac v dlhodobom horizonte. V spoločnosti lacna-klima.sk ponúkame bezplatné konzultácie.

Príďte a diskutujte s našimi odborníkmi s cieľom získať potrebné poradenstvo pre inštaláciu správnej klimatizačnej jednotky.