Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 999,00 € (27 972,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 629,00 € (17 612,00 CZK)
skladom
naša cena 792,00 € (22 176,00 CZK)
skladom
naša cena 1 543,00 € (43 204,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

21. 05. 2018

Zlá kvalita vzduchu vo vašej domácnosti?

Dobrou správou je, že existuje veľa možností, ako okamžite zlepšiť kvalitu ovzdušia vo vašom dome.


Ako vzduch doma znečisťuje?

Predtým ako môžeme vyriešiť problém zlej kvality ovzdušia, musíme to pochopiť. Niekoľko zdrojov dráždivých látok a znečisťujúcich látok, ktoré by mohli byť vo vašej domácnosti, patrí:

prchavé organické zlúčeniny  z kobercov, nábytku a čalúnenia
čistiace produkty
domáce výrobky ako sprej na vlasy, osviežovače vzduchu, aerosóly
dym
zvieracie kožušiny, vlasy a pokožka
roztoče
pleseň

Prečo je zlá kvalita ovzdušia?

Dokonca aj vtedy, ak sa vzduch v domácnosti dá  dobre dýchať, môžu to byť neviditeľné kontaminanty a patogény, ktoré môžu ovplyvniť vaše zdravie. Okrem zhoršujúcich sa alergií, zlá kvalita vzduchu vo vnútri môže spôsobiť bolesti hlavy, závraty a nevoľnosť, dráždi vám hrdlo, oči a pokožku. Ak môžu cirkulovať nebezpečné formy okolo vášho domova, tieto mierne príznaky sa môžu stať vážnymi respiračnými ochoreniami.


Nainštalujte správne filtre klimatizácie

Jedným z jednoduchých spôsobov, ako zvýšiť kvalitu ovzdušia vo vašom domove, je získať lepšie filtre pre klimatizačnú jednotku alebo tepelné čerpadlo. Dobrý filter zachyti peľ, prach a dym, ktorý chráni vaše pľúca a udržuje vašu rodinu v bezpečí.


Vyčistite kanály

Boli by ste prekvapení, koľko znečistenia  sa môže nachádzať v  kanáloch. Čistenie zanesených potrubí slúži dvojitému účelu na zlepšenie kvality ovzdušia a tiež na zlepšenie účinnosti klimatizácie súčasne.