Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
08.12.2021
Dekarbonizácia motorov vozidiel.
VODÍKOVÁ DEKARBONIZÁCIA   POMOŽTE DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VÁŠMU VOZIDLU   Čo je dekarbonizácia? Dekarbonizácia je proces odstraňovan... čítať celé
30.06.2021
Montér klimatizácie - vyhl. č. 508/2009 Z.z. - PRAKTICKÝ KURZ
Chcete sa naučiť správne namontovať klimatizáciu? Alebo sa iba zdokonaliť vo svojom remesle?  Ak áno, aše kurzy sú určené práve pre Vás.  Po úspeš... čítať celé
01.03.2021
Ponúkame prenájom autoplošiny
Ponúkame prenájom autoplošiny vrátane kvalifikovanej obsluhy. Plošina sa vysunie do výšky 21 m. Bočný dosah 10m. Plošina na podvozku Mercedes Sprinte... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Multi-splitový klimatizačný systém pre materské školy
18.01.2023

Multi-splitový klimatizačný systém pre materské školy

Kompetentná inštalácia multi-split systémov pomôže vyriešiť problém, pretože od toho závisí pohodlie a bezpečnosť používania klimatizácií.

Výhody multi-split systémov pre materské školy

Systém, ktorý obsahuje jednu vonkajšiu jednotku a niekoľko vnútorných jednotiek, je pohodlný a ekonomický. V každej skupine: od škôlky po seniora sú miesta na hry, spánok a aktivity a zabezpečiť príjemnú teplotu bez klimatizácie je veľmi náročné. A ak vezmete do úvahy hygienické normy pre vetranie, v chladnom období miestnosti jednoducho nemajú čas na zahriatie.

Ako môže v tejto situácii pomôcť klimatizácia?

Treba si vybrať model od popredných výrobcov, ako je Daikin alebo Mitsubishi, s funkciou obnovy vzduchu. Takéto klimatizácie sú inštalované vo všetkých miestnostiach, kde môžu byť deti.

Možnosť nastavenia teploty v každej izbe – ak má byť v spálni chládok, aby spánok detí bol zdravý a plnohodnotný, tak v herni môže byť teplejšie, aby deti neprechladli.

Schopnosť udržiavať rovnakú teplotu a vlhkosť v miestnosti počas celého roka – v lete sa miestnosť chladí, v zime vykuruje, v prípade potreby si môžete zapnúť režim sušenia alebo zvlhčovania.

Všetky tieto funkcie sú dostupné v moderných multi-split systémoch av prípade potreby môžu byť zahrnuté pre každú jednotlivú miestnosť.

Klimatizácia pre zdravie detí

Ak si objednáte multisplit systém s montážou, špecialista umiestni všetky tvárnice tak, aby deti nevystavovali riziku prechladnutia, ale naopak ich chránili pred vírusovými a bakteriálnymi infekciami.

Tým detským sú vždy baktérie a vírusy, ktoré sa vznášajú vo vzduchu a prenášajú sa v skupine z jedného dieťaťa na druhé. Ak je nainštalovaný systém s funkciou dezinfekcie a ionizácie vzduchu, výrazne sa znižuje pravdepodobnosť, že sa dieťa nakazí v škôlke. Deti dýchajú čerstvý, čistý vzduch, posilňujú imunitný systém!

Multi-split systémy novej generácie môžu zabezpečiť súlad s hygienickými normami pre vetranie a rýchlosť vzduchu v materských školách. Aby mohli plniť svoje funkcie, je dôležitý správny výber vnútorných jednotiek z hľadiska funkcií a kapacity podľa veľkosti priestorov, ako aj objednanie montáže u špecializovanej firmy.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk