Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
08.12.2021
Dekarbonizácia motorov vozidiel.
VODÍKOVÁ DEKARBONIZÁCIA   POMOŽTE DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VÁŠMU VOZIDLU   Čo je dekarbonizácia? Dekarbonizácia je proces odstraňovan... čítať celé
30.06.2021
Montér klimatizácie - vyhl. č. 508/2009 Z.z. - PRAKTICKÝ KURZ
Chcete sa naučiť správne namontovať klimatizáciu? Alebo sa iba zdokonaliť vo svojom remesle?  Ak áno, aše kurzy sú určené práve pre Vás.  Po úspeš... čítať celé
01.03.2021
Ponúkame prenájom autoplošiny
Ponúkame prenájom autoplošiny vrátane kvalifikovanej obsluhy. Plošina sa vysunie do výšky 21 m. Bočný dosah 10m. Plošina na podvozku Mercedes Sprinte... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Split klimatizácia má viacero výhod
23.11.2022

Split klimatizácia má viacero výhod

Klimatizácie sú pre pohodlné bývanie nevyhnutnosťou. Teplé letá nás nútia hľadať spôsob, ako chladiť naše domovy. 

Split klimatizácia j rozdelená na dve časti. Split klimatizácia s reverzným cyklom pozostáva z vonkajšieho kompresora obsiahnutého v kompaktnom kovovom plášti s vnútornou jednotkou, ktorá je esteticky príjemná a nenápadná.

Klimatizácie typu Single Split sú ideálne pre jednoizbové byty alebo menšie kancelárie. Veľkosť jednotky je určená oblasťou, v ktorú je potrebné ochladiť alebo zohriať. Ideálnou veľkosťou pre malú miestnosť by bola split klimatizácia 2,5 kW. Väčšia plocha bude vyžadovať jednotku s vyšším chladiacim výkonom.

Ak vo vašej domácnosti potrebujete viac ako jednu klimatizáciu, je správnou voľbou multi split klimatizácia. Pomocou multisplit kompresora môže táto vonkajšia jednotka obsluhovať niekoľko vnútorných jednotiek v rôznych izbách.

TIP: Multi split klimatizácie s pripojením Wi-Fi vám umožňujú ovládať každú jednotku prostredníctvom smartfónu, čo umožňuje aj na diaľku regulovať teplotu v rôznych miestnostiach.

Lacna-klima.sk je jedným z najväčších predajcov klimatizácii. Využite práve teraz možnosť kúpy klimatizácie vrátane montáže.

Lacna-klima.sk poskytuje profesionálne poradenstvo pri výbere optimálnej klimatizácie pre vaše bývanie, kanceláriu a priemyselné objekty.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk