Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
08.12.2021
Dekarbonizácia motorov vozidiel.
VODÍKOVÁ DEKARBONIZÁCIA   POMOŽTE DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VÁŠMU VOZIDLU   Čo je dekarbonizácia? Dekarbonizácia je proces odstraňovan... čítať celé
30.06.2021
Montér klimatizácie - vyhl. č. 508/2009 Z.z. - PRAKTICKÝ KURZ
Chcete sa naučiť správne namontovať klimatizáciu? Alebo sa iba zdokonaliť vo svojom remesle?  Ak áno, aše kurzy sú určené práve pre Vás.  Po úspeš... čítať celé
01.03.2021
Ponúkame prenájom autoplošiny
Ponúkame prenájom autoplošiny vrátane kvalifikovanej obsluhy. Plošina sa vysunie do výšky 21 m. Bočný dosah 10m. Plošina na podvozku Mercedes Sprinte... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Ideálny čas na kúpu klimatizácie
22.02.2017

Ideálny čas na kúpu klimatizácie

Klimatické zmeny prinášajú aj do nášho regiónu výrazne teplotné výkyvy. Počas leta je čoraz viac tropických nocí, a teploty počas dňa atakujú neustále nové rekordy.

Veľmi teplé počasie veľmi zle vplýva na ľudský organizmus. Počas noci si dostatočne neodpočinieme, a počas dňa je namáhavá aj minimálna záťaž.

Teplotné zmeny prichádzajú aj v období, kedy už skončila, alebo sa ešte nezačala vykurovacia sezóna – zima v miestnosti má negatívny dopad na naše zdravie a pocit pohody.

Určite aj ste aj vy premýšľali nad kúpou klimatizácie. Klimatizácie dodávajú tepelnú pohodu do vášho bytu či domu. Moderné klimatizačné jednotky okrem chladenia, dokážu efektívne vykurovať.

Klimatizácia zaručí v miestností ideálnu teplotu, ktorá v symbióze z príjemnou atmosférou vytvorí pohodový stav pre ľudský organizmus.

Práve teraz je ideálny čas na kúpu a montáž klimatizačnej jednotky. Ako hovorí Jaromír Kocúr zo špecializovaného predajno / montážneho strediska, je teraz vhodný čas na presnú projekciu klimatizačnej jednotky s ohľadom na požiadavky klienta. Môžete si vybrať technologické novinky. Napríklad klimatizačné jednotky Mitsubishi ponúkajú overenú kvalitu, vysokú spoľahlivosť a v tomto období ich môžete kúpiť za akciové ceny. Najlepší výber klimatizačných jednotiek Mitsubishi hľadajte v internetovom obchode lacna-klima.sk. V ponuke nájdete značkové klimatizačné jednotky od rôznych výrobcov.

Tradičný a overený predajca vám ponúka vždy niečo viac. Pri kúpe získavate rady odborníka, ktorú klimatizačnú jednotku si máte vybrať. Okrem kúpy je možnosť získať odbornú montáž a samozrejmosťou je pružný záručný a pozáručný servis.  Vyskúšajte si benefity nákupu u tohto predajcu klimatizácii!

Prečo si kúpiť klimatizáciu práve teraz:

-          Novinky 2016 a 2017 v akciových cenách

-          Projekt a montáž ešte pred letom

-          Najlepšia ponuka značkových klimatizácii

 

Kúpou v obchode lacna-klima.sk navyše získavate:

-          Skúsenosti špecializovaného predajcu

-          Rýchlu a precíznu montáž

-          Záručný a pozáručný servis

-          Časová flexibilita, ktorá vyhovuje vášmu času

-          Práca len s certifikovaným materiálom a technológiami

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk