Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 1 199,00 € (33 572,00 CZK)
skladom
naša cena 1 088,00 € (30 464,00 CZK)
skladom
naša cena 564,00 € (15 792,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 965,00 € (27 020,00 CZK)
skladom
naša cena 759,00 € (21 252,00 CZK)
skladom
naša cena 657,00 € (18 396,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

04. 06. 2017

Klimatizácie Daikin

Spoločnosť Daikin predstavila klimatizačný systém rozdelenia US7. US7 poskytuje nielen efektívne chladenie a vykurovanie pre váš dom, ale môže zvlhčovať, odvlhčovať, vetrať a čistiť vzduch - to je inteligentná technológia!

Technológia klimatizácie Split System

Invertorová technológia

Systém založený na meničoch neustále upravuje výkon chladenia a vykurovania v súlade s teplotou v miestnosti. Po dosiahnutí požadovanej teploty invertorová technológia zaisťuje, že je neustále udržiavaná - udržuje pohodlne a funguje lepšie ako neinventor.

Motor s neaktívnym jednosmerným prúdom

Motor Daikin Reluctance DC využíva výkonné neodymové magnety, ktoré sú 10-krát silnejšie ako bežné feritové magnety. Pomocou maximálneho krútiaceho momentu môže motor Daikin Reluctance DC zvýšiť účinnosť o 20% vyššiu ako konvenčné motory.

Funkcia pohotovostného napájania

Ak sa klimatizačná jednotka nepoužíva, funkcia pohotovostného napájania vypne napájanie vonkajšej jednotky a nastaví vnútornú jednotku do pohotovostného režimu, čím znižuje spotrebu energie.

Režim Econo

To pomáha znižovať spotrebu energie a znižuje zaťaženie elektrického obvodu, keď sa súčasne používa viacero elektrických zariadení.

Swing kompresor

Patentovaný dizajn Swing Compressor spoločnosti Daikin zaručuje, že kompresor funguje hladko, ticho a s menšou vibráciou a vyššou účinnosťou.

Inteligentné oko s 2 oblasťami

Ide o infračervený snímač s možnosťou pohybu. Keď je v miestnosti, inteligentné oko smeruje prúdenie vzduchu od ľudí, aby sa zabránilo studenému prievanu.

Automatické operácie

Pre celoročné pohodlie umožňuje táto funkcia automaticky prepínať medzi režimom vykurovania a chladenia podľa potreby.

Pripojenie bezdrôtovej siete LAN

Wi-Fi pripojenie umožňuje nastaviť a dokonca naplánovať teplotu vašej jednotky odkiaľkoľvek pomocou systémov Android a Apple Systems. Teraz môžete efektívne a pohodlne zvládnuť klímu v domácnosti, keď ste preč.

3D prúdenie vzduchu

Toto kombinuje vertikálne a horizontálne automatické otáčanie, ktoré cirkuluje vzduch do rohov veľkých priestorov.