Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
08.12.2021
Dekarbonizácia motorov vozidiel.
VODÍKOVÁ DEKARBONIZÁCIA   POMOŽTE DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VÁŠMU VOZIDLU   Čo je dekarbonizácia? Dekarbonizácia je proces odstraňovan... čítať celé
30.06.2021
Montér klimatizácie - vyhl. č. 508/2009 Z.z. - PRAKTICKÝ KURZ
Chcete sa naučiť správne namontovať klimatizáciu? Alebo sa iba zdokonaliť vo svojom remesle?  Ak áno, aše kurzy sú určené práve pre Vás.  Po úspeš... čítať celé
01.03.2021
Ponúkame prenájom autoplošiny
Ponúkame prenájom autoplošiny vrátane kvalifikovanej obsluhy. Plošina sa vysunie do výšky 21 m. Bočný dosah 10m. Plošina na podvozku Mercedes Sprinte... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Klimatizácie Daikin
04.06.2017

Klimatizácie Daikin

Spoločnosť Daikin predstavila klimatizačný systém rozdelenia US7. US7 poskytuje nielen efektívne chladenie a vykurovanie pre váš dom, ale môže zvlhčovať, odvlhčovať, vetrať a čistiť vzduch - to je inteligentná technológia!

Technológia klimatizácie Split System

Invertorová technológia

Systém založený na meničoch neustále upravuje výkon chladenia a vykurovania v súlade s teplotou v miestnosti. Po dosiahnutí požadovanej teploty invertorová technológia zaisťuje, že je neustále udržiavaná - udržuje pohodlne a funguje lepšie ako neinventor.

Motor s neaktívnym jednosmerným prúdom

Motor Daikin Reluctance DC využíva výkonné neodymové magnety, ktoré sú 10-krát silnejšie ako bežné feritové magnety. Pomocou maximálneho krútiaceho momentu môže motor Daikin Reluctance DC zvýšiť účinnosť o 20% vyššiu ako konvenčné motory.

Funkcia pohotovostného napájania

Ak sa klimatizačná jednotka nepoužíva, funkcia pohotovostného napájania vypne napájanie vonkajšej jednotky a nastaví vnútornú jednotku do pohotovostného režimu, čím znižuje spotrebu energie.

Režim Econo

To pomáha znižovať spotrebu energie a znižuje zaťaženie elektrického obvodu, keď sa súčasne používa viacero elektrických zariadení.

Swing kompresor

Patentovaný dizajn Swing Compressor spoločnosti Daikin zaručuje, že kompresor funguje hladko, ticho a s menšou vibráciou a vyššou účinnosťou.

Inteligentné oko s 2 oblasťami

Ide o infračervený snímač s možnosťou pohybu. Keď je v miestnosti, inteligentné oko smeruje prúdenie vzduchu od ľudí, aby sa zabránilo studenému prievanu.

Automatické operácie

Pre celoročné pohodlie umožňuje táto funkcia automaticky prepínať medzi režimom vykurovania a chladenia podľa potreby.

Pripojenie bezdrôtovej siete LAN

Wi-Fi pripojenie umožňuje nastaviť a dokonca naplánovať teplotu vašej jednotky odkiaľkoľvek pomocou systémov Android a Apple Systems. Teraz môžete efektívne a pohodlne zvládnuť klímu v domácnosti, keď ste preč.

3D prúdenie vzduchu

Toto kombinuje vertikálne a horizontálne automatické otáčanie, ktoré cirkuluje vzduch do rohov veľkých priestorov.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk