Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Novinky
08.12.2021
Dekarbonizácia motorov vozidiel.
VODÍKOVÁ DEKARBONIZÁCIA   POMOŽTE DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VÁŠMU VOZIDLU   Čo je dekarbonizácia? Dekarbonizácia je proces odstraňovan... čítať celé
30.06.2021
Montér klimatizácie - vyhl. č. 508/2009 Z.z. - PRAKTICKÝ KURZ
Chcete sa naučiť správne namontovať klimatizáciu? Alebo sa iba zdokonaliť vo svojom remesle?  Ak áno, aše kurzy sú určené práve pre Vás.  Po úspeš... čítať celé
01.03.2021
Ponúkame prenájom autoplošiny
Ponúkame prenájom autoplošiny vrátane kvalifikovanej obsluhy. Plošina sa vysunie do výšky 21 m. Bočný dosah 10m. Plošina na podvozku Mercedes Sprinte... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

 

 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Samsung Wind Free
01.07.2018

Samsung Wind Free

Klimatizácia WindFree zaisťuje ideálnu a stabilná teplotu: chladiaci systém v dvoch fázach, najprv znižuje teplotu Quick režim rýchleho chladenia chladenia a následne aj na úplne automatický, prechádza do režimu chladenia, ktorý WindFree udržiava stabilnú teplotu vďaka homogénnemu prúdeniu vzduchu. Tento dvojstupňový chladiaci systém umožňuje výrazné zníženie energetickej záťaže o 72% v porovnaní s tradičným režimom klimatizácie.
Vďaka použitiu nového systému Digital Invertor 8-Poli s Power Boost Technology ™, motorom WindFree kondicionéru a všetky nové série Samsung generuje nižší počet kolísanie krútiaceho momentu, s následnou žiadosť o nižšej energetickej načítať zariadení a kratší čas potrebný na to, aby kompresor dosiahol maximálnu rýchlosť (Hertz).

Navyše WindFree kondicionér je vybavený Wi-Fi, a možno ho ovládať odkiaľkoľvek prostredníctvom aplikácie: Používatelia tiež môžu na diaľku upraviť teplotu a nastavenia, získavať aktualizácie v reálnom čase na výkon a dennej spotrebe energie, ako riešenia na riešenie problémov, ak je potrebná oprava.

windfree
Tieto klimatizačné WindFree sa vyznačujú vysokou hlukom: hladinu hluku, je v skutočnosti iba 16 dB (A), a je možné za použitia moderných technológií a vnútornej jednotky určené na minimalizáciu alebo akýkoľvek typ vibrácií alebo hluk.

Unikátna trojuholníkové konštrukcia WindFree kondicionéru poskytuje širšiu vstup, ktorý umožňuje zaviesť viac vzduchu a likvidovať na výstupe vplyvom väčšieho ventilátora o 22% v porovnaní s predchádzajúcimi modelov s trojuholníkovou konštrukciu.

Vzduch sa potom ochladzuje rýchlejšie a distribuuje sa rýchlejšie, čo vám umožní obnoviť väčšie priestory, ktoré sa dostali do každého kúta miestnosti.

Dokonalá kombinácia najmodernejšej technológie a elegantného a moderného dizajnu umožnila novým klimatizačným jednotkám WindFree vyhrať ocenenie CES Innovation Awards počas každoročného podujatia venovaného svetu spotrebnej elektroniky.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk