Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Šetrite s nami


samsung wind free www.lacna-klima.sk

 

NOVINKY

arr3Odporúčajte nás a získajte zľavu až 50 eur.Odporučte nás svojim známym a my Vám dáme zľavu na klimatizáciu až do výšky 50 eur. Ak nás... arr3Záruka na klimatizácie 5 rokov.Záruka na klimatizácie 5 rokov.   Ponúkame Vám predĺženú záruku na klimatizácie kúpené a... arr3Klimatizácia aj na kúrenie?Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie... arr3DotácieNové riešenia pre úsporu energií. Ak uvažujete nad fotovoltickými panelmi, solárnymi kolektormi... arr3Pri nákupe s platbou vopred na účet zľava na nákup 2%.Pripravili sme pre Vás možnosť platby za tovar vopred na účet, čím získate zľavu až 2% z celkovej...

KLIMATIZÁCIA V AKCII

naša cena 799,00 € (22 372,00 CZK)
skladom
naša cena 1 187,00 € (33 236,00 CZK)
skladom
naša cena 743,00 € (20 804,00 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 899,00 € (25 172,00 CZK)
skladom
naša cena 2 016,00 € (56 448,00 CZK)
skladom
naša cena 657,00 € (18 396,00 CZK)
skladom

ANKETA

Akú klimatizáciu preferujete?

TOSHIBA 47% DAIKIN 17% GREE 17% INÁ 19%

01. 07. 2018

Samsung Wind Free

Klimatizácia WindFree zaisťuje ideálnu a stabilná teplotu: chladiaci systém v dvoch fázach, najprv znižuje teplotu Quick režim rýchleho chladenia chladenia a následne aj na úplne automatický, prechádza do režimu chladenia, ktorý WindFree udržiava stabilnú teplotu vďaka homogénnemu prúdeniu vzduchu. Tento dvojstupňový chladiaci systém umožňuje výrazné zníženie energetickej záťaže o 72% v porovnaní s tradičným režimom klimatizácie.
Vďaka použitiu nového systému Digital Invertor 8-Poli s Power Boost Technology ™, motorom WindFree kondicionéru a všetky nové série Samsung generuje nižší počet kolísanie krútiaceho momentu, s následnou žiadosť o nižšej energetickej načítať zariadení a kratší čas potrebný na to, aby kompresor dosiahol maximálnu rýchlosť (Hertz).

Navyše WindFree kondicionér je vybavený Wi-Fi, a možno ho ovládať odkiaľkoľvek prostredníctvom aplikácie: Používatelia tiež môžu na diaľku upraviť teplotu a nastavenia, získavať aktualizácie v reálnom čase na výkon a dennej spotrebe energie, ako riešenia na riešenie problémov, ak je potrebná oprava.

windfree
Tieto klimatizačné WindFree sa vyznačujú vysokou hlukom: hladinu hluku, je v skutočnosti iba 16 dB (A), a je možné za použitia moderných technológií a vnútornej jednotky určené na minimalizáciu alebo akýkoľvek typ vibrácií alebo hluk.

Unikátna trojuholníkové konštrukcia WindFree kondicionéru poskytuje širšiu vstup, ktorý umožňuje zaviesť viac vzduchu a likvidovať na výstupe vplyvom väčšieho ventilátora o 22% v porovnaní s predchádzajúcimi modelov s trojuholníkovou konštrukciu.

Vzduch sa potom ochladzuje rýchlejšie a distribuuje sa rýchlejšie, čo vám umožní obnoviť väčšie priestory, ktoré sa dostali do každého kúta miestnosti.

Dokonalá kombinácia najmodernejšej technológie a elegantného a moderného dizajnu umožnila novým klimatizačným jednotkám WindFree vyhrať ocenenie CES Innovation Awards počas každoročného podujatia venovaného svetu spotrebnej elektroniky.